Tisková zpráva: Canon přichází s přelomovým zařízením pro ukládání fotografií

Praha, Česká republika, 15. září 2014 – Značka Canon vyvíjí zcela nové zařízení pro ukládání fotografií. Novinka nese název Cross Media Station a její koncepce vychází ze stejných principů jako digitální fotoaparáty značky Canon. Cílem je nabídnout uživatelům vysokou rychlost, pohodlné ovládání a špičkovou obrazovou kvalitu. Canon Cross Media Station umožní ukládání i využívání fotografií a videí, a to jednoduše bez jakýchkoli komplikací.

Podpora technologie NFC umožní snadný přenos dat do nového zařízení z fotoaparátu. Fotky i záběry uložené v Cross Media Station půjde snadno prohlížet na televizi, a to i ve vysoké kvalitě. Při připojení zařízení k síti bude možné obsah sdílet i zasílat na síťové tiskárny a uživatelům budou zpřístupněné i další užitečné síťové funkce.

Bližší informace o technické specifikaci, ceně, datu uvedení nebyly prozatím uveřejněny.

-KONEC-

O společnosti

Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů.

Další informace o společnosti Canon Europe a Canon CZ jsou k dispozici na www.canon.cz.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru