Tisková zpráva: Canon představuje na veletrhu drupa nové inovativní technologie

Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představuje na stánku Canon (hala 8a, stánek C06-1) v rámci veletrhu drupa (3.-16. května 2012) společné produkty společností Canon a Océ a potvrzuje heslo „Spolu a silnější“. Inovativní produkty i technologie jsou představeny jako součást nejširšího portfolia profesionálních tiskových řešení a služeb. Společnost Canon chce inspirovat a nabídnout poskytovatelům tiskových služeb technologie, které mohou rozšířit jejich služby, otevřít nové trhy a zvýšit produktivitu a příjmy, a to jak v krátkodobém, tak i dlouhodobém horizontu.

Vysokokapacitní vykladač – hodnota, na které lze stavět

Canon a Océ v březnu představily imagePRESS C7010VPS a dále spolupracovaly na vývoji inovativního digitálního tiskového řešení. V návaznosti na úspěch Canon imagePRESS C7010VPS a C7010VP vyvinuly vysokokapacitní stohovač, který rozšiřuje dokončovací možnosti těchto systémů. Stohovač využívá otevřeného klasického rozhraní dokončovacího zařízení a nabízí neomezenou kapacitu stohovače prostřednictvím funkcí pro zakládání během tisku, což zaručí nepřetržitou výrobu, zmenšuje uhlíkovou stopu a eliminuje nutnost dalších investic. Díky vysoké přesnosti vrstvení je ideální jako zásobník pro offline postprodukční zařízení. Možnost konfigurovat výšku zaručuje přesný vstup a výstup v případě, že postprodukční práce jsou prováděné na jiném místě. Je možné také znovupoužití originální krabice papíru, čímž se snižuje dopad na životní prostředí.

Nové technologie – nové možnosti

Na stánku bude také vystavena nová tiskárna Océ ColorWave 650 Poster Printer, což je speciální verze Océ ColorWave 650. Ocení ji zejména uživatelé při tisku POS materiálů. Novinka umožňuje tisk na různé formáty papíru při rychlosti 155 listů formátu A0 za hodinu. Výtisky jsou ihned suché, voděodolné a seříznuté podle potřeby a připravené k okamžitému použití.

Řadu Océ ColorStream 3000 rozšířují Océ ColorStream 3200 a vysokorychlostní Océ ColorStream 3900, které se připojily k Océ ColorStream 3700. Tiskárny ocení zejména poskytovatelé transakčního tisku. Nové digitální plně barevné inkoustové tiskové systémy nabízí variabilní rychlost a správu barev, což umožňuje splnit zakázky ve velmi krátkém čase.

Další novinkou je Océ JetStream 4300, přírůstek do portfolia kontinuálních inkoustových tiskáren. Rychlost tisku je 200 m/min při plné barevnosti, takže lze rychle tisknout knihy, časopisy, noviny i transakční tisky.

Projekt Velocity – revoluce ve velkoformátovém digitálním tisku

Návštěvníci stánku Canon uvidí budoucnost velkoformátového tisku. Koncept velkofomátové digitální tiskárny Velocity kombinuje vysokorychlostní inkoustové technologie Memjet a ověřené workflow Océ. Rychlost tisku je výjimečných až 500 barevných stran formátu A0 za hodinu, což v praxi znamená, že za půl hodiny vytiskne materiál ve výšce Eiffelovy věže. Velocity má stejnou kapacitu šesti rolí jako Océ ColorWave 600/650 a kombinuje pět inkoustových hlav Memjet, které pracují simultánně a nanáší více jak 3 miliardy kapek inkoustu za sekundu. Díky šířce 106 cm (42“) přináší Velocity novou úroveň do velkoformátového tisku pro CAD, GIS a GA trhy.

„Aktuálně vydaná oznámení znovu dokazují, že Canon a Océ jsou spolu silnější,“ říká David Preskett, ředitel profesionálního tisku, Canon Europe. „Soustředíme se na vývoj a inovace, ale zároveň se snažíme zákazníkům ukázat tisk v širších souvislostech a odhalit nové obchodní příležitosti.“

Zdroj: Tisková zpráva

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru