Tisková zpráva: Canon představil nového Key Account Managera pro distributory

Canon CZ, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představil nového Key Account Managera pro distributory, který bude zodpovědný za distribuci produktů určených pro firemní využití. Vladimír Mašek bude mít na starost podporu, rozvoj a služby v rámci distribučních a velkoobchodních činností společnosti Canon CZ s přesahem do portfolia produktů pro koncové uživatele.

Vladimír Mašek (31 let) působí v oblasti IT a tisku již 13 let. Od roku 2001 se zabývá tiskárnami, tiskovými řešeními a spotřebním materiálem. Zastával pozici produktového manažera v několika distribučních společnostech. Než se rozhodl posílit tým společnosti Canon CZ, pracoval téměř deset let ve společnosti ABC Data.

Vladimír Mašek se ve svém volném čase aktivně věnuje sportu. Nejčastěji chodí hrát badminton, jezdí na kole, in-line bruslích a rád lyžuje.

Zdroj: Tisková zpráva

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru