Tisková zpráva: Canon představí na veletrhu IBC 2014 kompletní portfolio technologií pro televizní vysílání

PRAHA, 30. července 2014 – Společnost Canon představí na veletrhu IBC 2014
v Amsterodamu své kompletní portfolio řešení a technologií pro televizní vysílání. Mezi představovanými produkty bude např. vůbec první filmový objektiv se servopohonem, model CN7x17 KA S, jehož uvedení na trh společnost Canon oznámila v dubnu 2014. IBC je předním světovým veletrhem pro profesionály z oblasti sdělovacích prostředků a televizního vysílání a značka Canon je jeho pravidelným účastníkem již více než tři desetiletí. Letošní ročník veletrhu proběhne ve dnech 11. – 16. září.  

S rostoucí poptávkou spotřebitelů po obsahu v ultra vysokém rozlišení souvisí velký tlak na celé odvětví – zákazníci vyžadují vybavení a služby, které umožní profesionální televizní vysílání nové generace. Společnost Canon proto pro návštěvníky veletrhu IBC připravila představení svých špičkových řešení. Součástí aktivit společnosti Canon budou i živé ukázky výstupu ze studiových kamer v rozlišení 4K a posouvání barevných složek filmu do vybraného barevného tónu (colour grading) na 4K referenčním monitoru.

„Během letošního roku jsme v této oblasti byli svědky několika dramatických změn. Požadavky na kvalitu obsahu jsou každým rokem větší,“ říká Miloš Bejblík, marketingový ředitel společnosti Canon CZ. „Svoji účast na veletrhu IBC 2014 proto Canon zaměří právě na změny
v tomto průmyslovém odvětví. Naše společnost je v čele tvůrčího průmyslu a poskytuje produkty a služby, které profesionálové potřebují pro vytvoření vynikajícího obsahu – ať již v rozlišení HD nebo 4K.  Portfolio našich produktů a zkušeností, které letos na této konferenci představíme, je ukázkou dynamického vývoje odvětví, v němž jsou neustále stanovována nová měřítka.“

Účastníci veletrhu IBC 2014 si na stánku společnosti Canon vyzkoušejí širokou škálu profesionálních objektivů a kamer a seznámí se tak s vynikající optikou této značky. Profesionálové z oblasti televizního vysílání budou mít pro testování k dispozici více než 100 objektivů různých typů a ohniskových vzdáleností – od objektivů řady ENG přes objektivy pro filmové kamery až po objektivy pro systém EOS. Canon také předvede všechny své videokamery z řady X, které jsou součástí průkopnického a dlouhodobě úspěšného systému Cinema EOS. Návštěvníci si tak mohou vedle filmových kamer EOS prohlédnout a vyzkoušet i nejnovější videokamery Canon XF205/XF200.

Na stánku budou k dispozici nejen odborníci z týmu Canon, ale také nezávislí profesionálové z oboru, kteří přednesou řadu zajímavých témat. Tito hosté se s návštěvníky podělí o své zkušenosti s používáním produktů značky Canon.

Stánek značky Canon označením E50 se nachází v hale 11.

Další informace o profesionálních produktech a službách značky Canon jsou k dispozici na canon.cz

 

- KONEC -

O společnosti

Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů.

Další informace o společnosti Canon Europe a Canon CZ jsou k dispozici na www.canon.cz.  

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru