Tisková zpráva: Canon patří již 26 let mezi pět 5 společností v USA s nejvíce registrovanými patenty

Canon Europe, světový lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, oznámil, že jeho mateřská společnost Canon Inc. zaregistrovala v roce 2011 celkem 2 813 nových patentů a překonala tak svůj dosavadní rekord z roku 2010, kdy Canon zaregistroval 2 543 nových patentů. Canon se podle týdenních součtů patentů, které vydává USPTO (United States Patent and Trademark Office), umístil v roce 2011 na třetím místě a dosáhl významného milníku, protože již více jak čtvrt století patří mezi 5 celosvětových společností s nejvíce registrovanými patenty.

Patenty registrované v roce 2011 pomohou společnosti Canon vyvíjet v budoucnu nové revoluční produkty. Canon již v minulosti vytvořil řadu klíčových technologií například v oblasti záznamu obrazu, elektrofotografie, inkoustového tisku, ekologických technologií, litografie a displejů a vytvořil široce využívané technologie pro digitální zpracování obrazu, výrobní inženýrství, řízení jakosti.

Canon se vedle posílení a rozšíření stávajících oblastí podnikání zaměří i na podporu výzkumu a vývoje zobrazovacích technologií ve zdravotnictví, inteligentní výroby a kombinované interaktivní reality. Pokroky ve vývoji technologií umožňují přinášet nové inovace a představovat pokročilé produkty a řešení.

Zdroj: Tisková zpráva

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru