Tisková zpráva: Canon je 12 let nejdůvěryhodnější značkou fotoaparátů v Evropě

Canon, světový lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, potvrdil svou pozici nejdůvěryhodnější značky fotoaparátů v Evropě. Ve 12. ročníku průzkumu časopisu Reader’s Digest zvolili spotřebitelé Canon nejdůvěryhodnější značkou fotoaparátů ve 13 z 16 evropských zemí, kde průzkum probíhal.

„Společnost Canon se snaží vytvářet produkty, které splní potřeby a přání zákazníků. Jsme rádi, že v  průzkumu spotřebitelé naše úsilí ocenili,“ říká James Leipnik, ředitel komunikace společnosti Canon Europe. „Chceme prostřednictvím našich technologií v uživatelích probouzet stejnou vášeň pro sílu obrazu, jakou máme my.“

Jedná se o jeden nejrozsáhlejších evropských spotřebitelských průzkumů, ve kterém bylo osloveno 27 000 lidí z 16 zemí. Respondenti u každé značky hodnotili následující kritéria: kvalitu, výkon, image a schopnost porozumět potřebám zákazníků. Otázky se zaměřovaly také na důvěru spotřebitelů k reklamním sloganům a postoj značky k životnímu prostředí.

Canon jako nejdůvěryhodnější značku fotoaparátů hodnotili respondenti ve 13 zemích: Rakousku, Belgii, České republice, Finsku, Francii, Německu, Nizozemí, Portugalsku, Rusku, Slovinsku, Švédsku, Švýcarsku a Velká Británii.

Zdroj: Tisková zpráva

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru