Byl vydaný trvalý jailbreak pro iPhone 4S a iPad 2

Byl vydaný trvalý jailbreak pro iPhone 4S a iPad 2

Vývojářské skupiny iPhone Dev Team a Chronic Dev Team uvolnili nástroje, které umožňují trvalý jailbreak na iOS5, iPhone 4S a iPadu 2. Tedy na zařízeních s dvoujádrovým procesorem A5.

Oba nástroje využívají exploity od @pod2g, kterým se pomocí nástrojů vydaných na konci roku podařilo udělat jailbreak na zařízeních s iOS5 a s procesorem A4. Tento jailbreak je prvním trvalým pro iPhone 4S, tedy jailbreakem nevyžadujícím při každém restartu zařízení připojení k PC a speciální software pro jailbreak telefonu. Podobně je také tomu tak pro iPad druhé generace se systémem iOS 5.

Grafické uživatelské rozhraní má zatím pouze nástroj Absinthe 5 od Chronic Dev Team pro Mac OS X. iPhone Dev Team zatím vydal pouze nástroj cinject pro příkazový řádek, který je stáhnutelný pro Windows.

Zdroj: CNet

Štítky: , ,

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru