Dnes vyšlo 15 článků

Bydlení u Zdeňka Macury? S Airbnb žádný problém!

Rostoucí popularitu sdíleného bydlení prostřednictvím služby Airbnb si pochvalují nejen cestovatelé, ale i samotní inzerenti. Domácí pohoda s familiárním chováním hostitelů namísto odosobněného přístupu hoteliérů je pro Čechy i cizince stále atraktivnější. Na tom by nebylo nic tak divného, občas se ale tímto způsobem můžete dostat až do postele známých osobností. Schválně, jestli už jste zaregistrovali nabídku bývalého partnera zpěvačky Ivety Bartošové Zdeňka Macury na byt v Líbeznicích!

Malý byteček, 27 minut MHD do centra Prahy

Takový název nese inzerát Zdeňka Macury na webových stránkách české odnože aplikace Airbnb, která zprostředkovává ubytování pomocí jednoduchého systému nabídky a poptávky. „Nabízím malý byteček, který má vlastní WC, sprchu, malý kuchyňský kout a pokoj. Do centra Prahy se dostanete do 28-30 minut,“ hlásá nabídka bydlení od samozvaného ochránce týraných žen, který se před lety vryl do paměti veřejnosti především díky skandálům kolem tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové a rvačkám s jejím tehdejším manželem Josefem Rychtářem. To vše za lidovou cenu 317 korun, stačí se bezplatně zaregistrovat na stránkách Airbnb a provést okamžitou rezervaci. V přiloženém hodnocení se pak můžete dočíst, že Zdeněk je velmi vstřícným a zodpovědným hostitelem, který se o ubytované ochotně stará.

Airbnb

Služba Airbnb funguje na trhu již devět let a postupně si získává sympatie cestovatelů všech věkových kategorií. V současné době nabízí ubytování ve 190 zemích a více než 34 000 městech napříč celým světem. Pro zvýšení důvěryhodnosti jsou všechny nabídky i profily na stránkách pečlivě prověřovány, zatímco důraz je kladen na efektivní komunikaci a zachování individuálních přání hostitelů i cestovatelů.

Co se týká Zdeňka Macury, ten v posledních dnech opět baví celý internet, a to díky vlastnoručně postavenému bazénku, který kvůli své velikosti dostal přízvisko rakev či hrob. Zdeněk své dílo hrdě představil jen ve spodním prádle, čímž si znovu vysloužil pozornost médií. Pokud vás osobnost tohoto softwarového inženýra zajímá, ale nemáte možnost navštívit jej pomocí Airbnb, fotografie z celé akce si můžete snadno dohledat, kolují totiž nejen po bulvárních webech, ale také na sociálních sítích.

O dokončení prací na bazénku informoval Zdeněk prostřednictvím svého facebookového profilu, který čítá více než šest tisíc sledujících.

Našli jste na Airbnb dalšího známého hostitele? Pochlubte se nám do komentáře!

Zdroj foto: Airbnb.cz, zdroj video: Facebook

Svůj život momentálně dělí mezi studium médií a andragogiky, drobnější copywriterské projekty a stáže. Po gymnáziu vedly její kroky na univerzitu, do regionální redakce novin a reklamní agentury, kde postupně získala cenné zkušenosti z oblasti žurnalistiky a reklamy, kterých si dodnes velmi váží. Ve volném čase se věnuje koordinaci festivalů po stránce PR. Skutečný odpočinek jí přináší vyčerpávající sport, dobrá kniha nebo kvalitní film.

Komentáře

Nahoru