Dnes vyšlo 15 článků

BuyMySkin.com: Týpek prodává svoje tělo jako reklamní plochu

Cesty k úspěchu jsou různé. Někdy přímé, někdy křivolaké a někdy tak složité, že se na nich prostě ztratíte. Autor projektu BuyMySkin.com si pravděpodobně vybral tu náročnější variantu.

 

Máte svůj byznys. Svou značku. Ke svým zákazníkům promlouváte skrze různé komunikační a inzertní kanály a poslední dobou máte pocit, že je třeba zkusit něco nového. Co například? Zaplatit si vytetovat reklamu na něčí kůži.

2

Tělo jako místo pro reklamu

Autor BuyMySkin.com, Jan Dedic, nabízí pro reklamní účely plochu 1 000 000 mm2 svého těla. Pokud by se vám zachtělo zvěčnit vaše logo na jeho hlavu nebo přímo… tam, máte smůlu.  K obsahu reklamy má vaše nová reklamní plocha několik podmínek, které ale není těžké splnit.

 

Polovina výdělku jde na charitu

Za 1 cm2 tak zaplatíte 100 euro, což je zároveň minimální plocha k objednání.  Polovinu získaných peněz autor projektu plánuje věnovat charitě. Druhá část mu bude sloužit k financování vlastního byznysu.

 

Zdá se vám to bláznivé? Možná. Originalitu tomu neupřeme. 

Studentka informatiky, občasná copywriterka, milovnice čokolády. Mezi její zájmy patří on-line marketing, sociální sítě a psaní článků. Na jejím Pinterestu najdete přes 900 fotek, což je pro ni stále málo.

Komentáře

Nahoru