Dnes vyšlo 15 článků

Burj Khalifa byla se proměnila v českou vlajku

Burj Khalifa byla se proměnila v českou vlajku

Burj Khalifa je nejvyšší budovou na světě. Budova je dominantou Dubaje a je na očích všem obyvatelům i turistům. Projekcí na budově se vzdává hold a oslavují se výjimečné světové svátky. Na budově vysoké 830 metrů se včera k výročí vzniku Československa, objevila naše česká vlajka. 

Burj Khalifa jako nejvyšší budova světa byla postavena na odpovědnost realitní společnosti Emaar. Realitní společnost měla na starosti stavbu také dalších budov typických pro Dubaj. Včera, 28.10. Burj Khalifa popřála k příležitosti svátku vzniku Československa jako samostatného státu. Výročí 102 let bylo oslaveno i ve Spojených arabských emirátech.

 Snímek obrazovky 2020-10-29 v 10.57.11

„Noční Budrž Chalífa jsme rozsvítili k oslavám státního svátku České republiky, přejeme prosperitu a růst,“ publikoval profil Burj Khalifa na Twitteru.

Dubaj reaguje na světové dění a podporuje sounáležitost států. Například vyjadřovala solidaritu státům po teroristických útocích nebo jiných nepříznivých událostech.

Pokud se ptáte, čí je to práce, odpovědí je česká ambasáda. Právě ambasáda zařídila projekci na oslavu významného českého svátku.

Zdroj, foto: twitter.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru