Dnes vyšlo 15 článků

Burger King: znovupoužitelnými obaly přispěje k ekologii

Burger King: znovupoužitelnými obaly přispěje k ekologii

Systém Loop je nová strategie udržitelného stravování se v rychlém občerstvení. Přichází s ní fastfoody Burger King. V rámci udržitelnosti dostanete svou objednávku v znovupoužitelných stabilnějších obalech, než nyní v papírových. Burger King chce podpořit ekologii a nezatěžovat přírodu s nadměrnou produkcí jednorázových obalů. 

Řetězec rychlého občerstvení zahajuje pilotní program ke snížení dopadu na životní prostředí po celém světě. Burger King testuje opakovaně použitelné obaly ve spolupráci se službou Lora společnosti TerraCycle.

Jak to funguje? Když si zákazníci objednají burger, nealkoholické nápoje nebo kávu, budou tyto položky podávány v opakovaně použitelných krabičkách nebo nápojových kelímcích. Jakmile zákazník dojí, může vrátit obal, který bude následně vyčištěn a použit pro objednávku dalšího zákazníka. Pokud se vám tahle myšlenka nelíbí a nechcete jíst ze znovupoužitelné nádoby, můžete odmítnout. Výhodou konzumace občerstvení ze znovupoužitelného obalu je vratná záloha za boxy.

Od roku 2021 budou mezi prvními, které model zavedou, vybrané restaurace Burger King v New Yorku, Portlandu, Ore a Tokiu. Očekává se, že další města budou přibývat podle oblíbenosti novinky.

„V rámci našeho plánu Restaurant Brands for Good investujeme do vývoje udržitelných obalových řešení, která pomohou posunout odvětví potravinářských služeb vpřed ve snižování odpadu z obalů,“ řekl Matthew Banton, vedoucí inovací a udržitelnosti v Burger King Global . ” Systém Loop nám dává důvěru v opakovaně použitelné řešení, které splňuje naše vysoké bezpečnostní standardy a zároveň nabízí pohodlí našim hostům na cestách.”

Zdroj, foto: usatoday.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru