Dnes vyšlo 15 článků

Burger King je pod palbou kritiky za (doslova) vyprsenou reklamu

Erotika prodává. To je známý fakt, kterého si je dobře vědomo i vedení fast foodového gigantu Burger King. Jeho ruská odnož se v průběhu minulého týdne vytasila s reklamou, ve které pózuje slušně obdařená slečna s nápisem „I love Burger King“ na hrudi.

Nemáte chuť na hambáč?

Nemáte chuť na hambáč?

Není samozřejmě žádným překvapením, že tato reklama spustila velkou vlnu kritiky. Ta překvapivě přichází především ze zemí nacházejících se za západními hranicemi Ruska. Kritizující svůj názor nejčastěji argumentují tím, že k prodání kvalitního výrobku není zapotřebí sexismu.

Seznamte se – Tittygram

V Rusku jsou hold, co se týče erotiky, momentálně o kus před ostatními mocnostmi. Již na začátku letošního roku tam došlo ke spuštění služby trefně pojmenované Tittygram, která zákazníkům nabízí možnost nechat si na hrudník vnadné modelky napsat reklamní slogan či vzkaz. A co je na tom nejsympatičtější – cena. Za jeden vzkaz zaplatíte v přepočtu necelých 200 korun. No, nekupte to.

Úvodní stránka služby Tittygram.

Úvodní stránka služby Tittygram.

Síla obrazu

Jak píše Ignacio Ramonet ve své knize „Tyranie médií“, tak v případě určitých témat má obraz větší vypovídající hodnotu, než několik normostran textu. Tak si to užijte.

Otázka za všechny prachy.

Otázka za všechny prachy.

Dokáže to někdo z vás přeložit?

Dokáže to někdo z vás přeložit?

Jak je důležité míti Filipa.

Jak je důležité míti Filipa.

Zdroje: Mirror, Tittygram (obrázky)

Milovník filmografie Stanleho Kubricka a žánru noir. Píše o tématech, která ho zajímají a snaží se je podat tak, aby byla pro čtenáře co nejatraktivnější.

Komentáře

Nahoru