Dnes vyšlo 15 článků

Bungee jumping z obřího robota nabízí první virtuální sci-fi park v Číně!

Jste milovníkem sci-fi, virtuální reality a hltáte každou novinku? Co přidat k virtuálním brýlím obří roboty a futuristické hrady? Čína přichází opět s něčím novým a v jedné z nejchudších provincíí u města Guiyang paradoxně vyrůstá první virtuální zábavní park v Číně – Oriental Science Fiction Valley Theme Park. Brány otevírá v únoru 2018.

První virtuální sci- fi park v Číně

Kompletní představení parku za 1,5 miliard dolarů se chystá již velice záhy:

Oriental Science Fiction Valley Theme Park je masivní virtuální realitní zábavní park, který přichází do jedné z nejchudších oblastí Číny. Tvůrci doufají, že z této nové atrakce bude tamní ekonomika podstatně těžit a situace se zde zlepší.

Někteří obyvatelé se však obávají důsledků, které by tato velká konstrukce mohla přinést. Podívejte se však na následující o něco delší video, které vás po parku provede:

Jaké tedy máme prozatím informace? Oriental Science Fiction Valley Theme Park bude první zábavní park v Číně. Roste u města Guiyang, hlavního města jedné z nejchudších provincií Číny Guizhou.

park

Park je vyzdoben obřími roboty a futuristickými “cyberpunk” hrady. Bude mít 35 různých atrakcí VR, včetně virtuálního roller coasteru a futuristické vesmírné bitvy. Plánují se sem také poznávací zájezdy. Návštěvníci dokonce budou moci skákat bungee jumping z obřího robota.

A view of the Oriental Science Fiction Valley theme park at sunset, in Guiyang

Očekává se, že park přinese této oblasti hospodářský růst. Místní zemědělci se však obávají primárně znečištění, přesto však chápou benefity, které tato atrakce může přinést. Otevření pro návštěvníky se plánuje již v únoru roku 2018.

Zdroje foto + info: Business insider, Youtube, Blooloop, DailyMail online

Komentáře

Nahoru