Dnes vyšlo 15 článků

Bunda, která vás namasíruje

Co kdybychom vám prozradili, že existuje snadnější možnost, jak získat masáž, než přemlouvat přítelkyni nebo si zaplatit masérku? Dokonce můžete být masírováni cestou do práce.

Singapurský startup Tware představil bundu s názvem AiroWear, která umí pomocí vibracích motorů masírovat. Možná jste o Tware už někdy slyšeli, dříve totiž představili světu bundu, která umí objímat. Zklamáním pro všechny osamělé však je, že byla určená autistickým dětem. Masírující bundu si bude moct pořídit kdokoliv.

Navíc nejde jen o masáž. Bunda ji kombinuje s „terapií hlubokého tlaku“, která uvolňuje dopamin a serotonin, chemické látky, co navozují pocity potěšení a klidu.

airawear

Je teprve ve vývoji

Pomocí mobilní aplikace si jednoduše vyberete, o jakou masáž zrovna stojíte. Je to podobný pocit, jako když sedíte v masážním křesle. Bunda je docela tichá, takže nebude rušit lidi kolem vás.

Novinka byla představená na CES a zatím není komerčně dostupná. V únoru bude spuštěna crowdfundingová kampaň a bunda by měla být nakonec dostupná za 249 dolarů (cca 6000 Kč). Je jisté, že se nebude dát hodit do pračky, ale nic bližšího zatím nevíme.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru