Bulvár: Růžová blondýnka s 5,5 milionem zhlédnutí videa vydala svůj první videoklip

Dominika Myslivcová je na internetu poměrně dost sledovaná. Důkazem bylo i předvčerejší trápení desítek (a možná stovek) fanoušků na jejím facebookovém profilu při čekání na vydání videoklipu, který růžová blondýnka připravila společně se slovenským raperem Gambou.

Video bylo fanoušky blondýnky, která se nově vrhá do hudebního průmyslu a která na svém videu slaví přes 5 milionů zhlédnutí, což je více, než mají některé hvězdy českého showbyznysu, netrpělivě očekáváno. Oficiální vydání videa na Youtube mělo být v pondělí v devět večer, podle slov obou zpěváků však vydání zpomalilo samotné Youtube, kde se videoklip později objevil. Fanoušci jej tedy mohli zhlédnout až včera po půlnoci.

Nová zpěvačka by se zpívání ráda věnovala i do budoucna a chce nazpívat nějaký vlastní megahit. Je autorkou takřka celého příběhu ve videoklipu, který je doplněn i o luxusní auta.

Co na to říkáte? Líbí se vám videoklip, nebo by blondýnka měla zůstat u blogování?

Petr je jedním ze spoluzakladatelů diskuzního portálu RostWorld.cz. Podílel se na složení moderátorského týmu a dodnes je jedním z nejvyšších lidí z RostWorldu. Drží se v anonymitě, ale rozhodl se pomoci i našemu magazínu. Proto se bude starat o zajímavé články ze světa IT a rozhovory se členy magazínu.

Komentáře

Nahoru