Bulvár: Kde se najdou další Rathovy miliony? V IKEA krabici od sušenek? Vsaďte si!

Včerejší zatčení jednoho z nejméně oblíbených politiků v zemi Davida Ratha vyvolalo na internetu pozdvižení. Sociální sítě, diskuzní fóra, komentáře pod články a mnoho dalších míst je teď zaplněno diskuzemi o podle slov zatčeného promyšleném útoku na politika.

Všimnout si ale můžeme i ryze vtipných diskuzí, kde se objevují například humorné obrázky a vtípky na téma „Rath“. Ty se teď internetem šíří jako virus a na sociálních sítích je snad nelze přehlédnout.

Z našeho pohledu nejlepším vtípkem je to, co vyplodila sázková kancelář Fortuna. Pokud sázíte, můžete zkusit štěstí v tipování, kolik milionů se najde v domě a kanceláři Davida Ratha do 20. května. Jednou z možností je méně než 38 milionů, druhou 35 až 50 milionů a poslední je více než 50 milionů.

To ale není vše. Nádech vtipu Fortuna přidala ještě v další otázce, kde můžete rovněž tipovat, a to, kde se podle vás najdou další miliony. Možnosti jsou vskutku velkolepé, Fortuna nabízí variantu „v kravbici od bot“, „v krabici od whisky“, „v IKEA krabici od sušenek“, „v krabici od televize“ a „v krabici od pračky“.


Vsaďte si na Fortuně, toto jsou aktuální čísla ve 12:40.

Pokud si i vy chcete vsadit, můžete zde. Na co vsadíte?

Štítky:

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru