Dnes vyšlo 15 článků

Bulvár: Facebook si pohrál s profilem sexy manželky slavného herce, byla moc sexy

Bulvár: Facebook si pohrál s profilem sexy manželky slavného herce, byla moc sexy

Správci největší sociální sítě na světě asi neusnesly tíhu, kterou jim skrze svoje fotky nabízela Courtney Stodden, sedmnáctiletá manželka slavného jednapadesátiletého herce Douga Hutchinsona. Profil ji prý nejdříve smazali, pak zase obnovili. Důvod smazání také mohl být v tom, že je moc sexy.

Někdy je opravdu zábavné sledovat život celebrit. Někdy se navíc přelije i do světa IT. Mladá manželka se jednoho dne totiž nemohla přihlásit na Facebook. Její matka na to okamžitě zareagovala tím, že byl zablokován kvůli nevhodnému sexuálnímu chování. Dokonce si myslí, že za vším stojí ženy žárlící na její dceru, která na sedmnáct rozhodně nevypadá. Ani chováním.

A tak mladá Cournety nelenila a zamířila ke konkurenci. Na Twitter okamžitě napsala:


Zdroj obrázku: Twitter

Facebook na  celou událost okamžitě reagoval. Profil byl prý smazán omylem a byl ihned obnoven. Mladá dračice tak může i nadále ukazovat své přednosti celému světu…

Zdroj: eOnline.com

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru