Dnes vyšlo 15 článků

Buďte obezřetní a chraňte svůj majetek – pomůže vám špionážní kamera!

Dnes není nic neobvyklého, že lidé k ochraně sebe i svého majetku využívají vyspělé technologie. Těžko si asi dokážeme představit, že si kolem domu rozestavíme stráže a budeme po nich požadovat, aby nonstop střežily naše obydlí. A patrně by nás takováto služba záhy zruinovala. Existuje ovšem něco, co je finančně dostupné, nepřijde na něj o půlnoci spaní a vidí i potmě. Takovýmto bdělým strážcem je špionážní kamera.

Kamera Cel-Tec PSC 72 WiFi určená ke špionáži je nenápadná, protože je skrytá v PIR čidle. Přesto je ale velice spolehlivá, zaznamenává obraz v HD kvalitě na microSD paměťovou kartu a přes WiFi potom i do paměti mobilního telefonu popř. zašle fotku narušitele na e-mail. Takže když odjedete na dovolenou, nemusíte mít strach, že vás po návratu bude čekat vybílený byt či vystěhovaná kancelář. Budete mít i na míle daleko všechno pod kontrolou. Cel-Tec PSC 72 WiFi je špionážní kamera s detekcí pohybu, což znamená, že jakýkoli vetřelec, který se jí dostane do hledáčku, přístroj okamžitě zapne a vy o tom budete vědět. Stanete se tak špionem na dálku. Výhodou této kamery je i to, že ji můžete propojit s mobilním telefonem a používat jako dětskou chůvičku. Když se dítko probudí a zavrtí, můžete okamžitě přiběhnout. Není tedy třeba neustále odbíhat k dětské postýlce, špionážní chůvička pohlídá vaše miminko za vás!

PSC 72

Špionážní technika zahrnuje značné množství produktů. Kromě skryté wifi kamery s detekcí pohybu, vhodné k hlídání interiérů, existuje třeba propiska s kamerou, brýle s kamerou anebo hodinky s kamerou. Každopádně – stačí se jen rozhodnout, koho a kde hodláte špehovat, a pak si vybrat z bohaté nabídky.

Tato špionážní kamera se dá zakoupit na eshopu Cel-Tec.cz.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru