Budou se Mall a Heureka prodávat?

Budou se Mall a Heureka prodávat?

Jakub Havrlant se skupinou Rockaway s pomocí miliardářů Daniela Křetínského a Patrika Tkáče koupí Mall.cz a srovnávač cen Heureka.cz. Na Twitteru tuto informaci zveřejnil Tomáš Čupr, zakladatel Slevomatu a jidlo.cz. Svůj příspěvek pak ale smazal.

Mall a Heureka se udájně mají prodávat skupině Rockaway vlastněné Jakubem Havrlantem. Tuto informaci zveřejnil na svém Twitteru Tomáš Čupr, údajně se cena měla pohybovat kolem 7 miliard Kč. Svůj příspěvek ale smazal se slovy, že na základě telefonátu od Křetínského má tento příspěvek odstranit, tak tedy odstraní.

2015-10-23_113527

Prodej tedy není stoprocentně potvrzen. Samotný E-Commerce Holding, který spadá právě pod Rockaway již vstoupil do eshopu CZC.cz a sítě výdejních míst Uloženka. Nákupem Heureky a Mallu by si tak společnost získala téměř absolutní moc co se týče elektronického nakupování.

Zdroj/foto: e15,freedititalphotos

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru