Dnes vyšlo 15 článků

Zdravé stravování na cestách? MANA bude k dostání v Relay

Zdravé stravování na cestách? MANA bude k dostání v Relay

Pro všechny, co jedí na cestách. Manu lze nově koupit v metru, na letišti i hlavním nádraží. Lidé, kteří v dnešní době nemají čas se v klidu najíst a stravují se za pochodu na cestách, mohou na nejfrekventovanějších místech nově sáhnout po funkčním jídle Mana. Unikátní, nutričně vyvážená strava od tuzemského výrobce Heaven Labs je od února k dostání v třiceti pěti prodejnách řetězce Relay.

České společnosti se podařilo po nedávné expanzi svého produktu do hypermarketů Globus získat dalšího významného prodejního partnera. „Je to další krok, jak dostat Manu blíže k těm, kteří se z nejrůznějších důvodů potřebují stravovat na cestách. Právě tato skupina lidí hledá rychlé a přitom kompletní a vyvážené jídlo s obsahem všech důležitých živin, které zaručí efektivní nasycení i doplnění energie,“ říká tvůrce Many a majitel Heaven Labs Jakub Krejčík.

Mana je aktuálně k dostání v třiceti pěti prodejnách Relay, další ale budou postupně přibývat. „V první fázi jsme se zaměřili na místa s největší koncentrací cestujících. Za první dva únorové dny jsme na pražském hlavním nádraží, na Letišti Václava Havla a na zastávkách metra prodali několik set balení,“ těší Krejčíka.

mana_relay

Funkční potravina Mana od svého uvedení na trh v roce 2014 urazila obrovský kus cesty. Za uplynulé tři roky se jí podařilo otevřít zcela nový směr smýšlení o jídle a přístupu k němu. Poté, co byla v prvních letech k dostání pouze ve vlastním eshopu, Manu začal vloni prodávat největší český eshop Alza a také světový e-commerce gigant Amazon. Od konce letošního ledna navíc mohou toto jídlo koupit zákazníci také v patnácti hypermarketech Globus, konkrétně v kategorii Zdravý svět.

Jedno balení Many, které obsahuje 400 kcal a představuje pětinu průměrného denního energetického příjmu, se v Relay prodává za 79 korun, v Globusu je k dostání za 74,90 korun.

Uvedení Many u obou nových prodejních partnerů český výrobce podpoří i ochutnávkami. V Globusech Manu mohou zákazníci ochutnávat v následujících dvou týdnech, v prodejnách Relay pak ochutnávky odstartují 7. března.

Zdroj, text/foto: mana.com  

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru