Bubblews: Sociální síť, která vám platí za vaše příspěvky

Bubblews: Sociální síť, která vám platí za vaše příspěvky

Na sociálních sítích je dnes zaregistrovaný téměř každý. Jsou takoví, kteří je aktivně využívají a neustále zveřejňují nějaké příspěvky. Pak jsou takoví, kteří je využívají jen jako tišší pozorovatelé. Co kdyby vám ale někdo řekl, že vám za každý nový příspěvek zaplatí? To by se pak vyplatilo, ne? Tak se pojďte seznámit s Bubblews. Tam je to totiž realitou.

Není žádným tajemstvím, že hlavní příjmy sociálních sítí plynou z reklam založených na datech posbíraných od uživatelů. Uživatelé mají k síti přístup zdarma, ale výměnou nabídnou svá osobní data. Nic z toho nemají.

Ale novinka, která se zrodila v USA, to chce změnit. Bubblews je nová sociální platforma, která skutečně platí svým uživatelům za jejich příspěvky. Ano, pokaždé když budete něco sdílet na Bubblews, můžete vydělat peníze.

Co přesně je Bubblews

Bubblews přepracovává tradiční model sociální sítě do svěží moderní podoby. Jeho tvůrci se domnívají, že nejperspektivnější a nejzajímavější obsah tvoří myšlenky, zkušenosti a názory jednotlivců po celém světě.

A také hlavně věří, že by lidé za tento typ informací měli být odměněni. Když jsou schopní přilákat nějaké to publikum, tak si to přece zaslouží.

bubblews-prispevek

Stačí krátký příspěvek. Záleží na tom, kolik interakce si získá

Jak Bubblews funguje

Princip je prakticky jednoduchý. Bubblews si je vědom toho, že když jeho uživatelé budou sdílet příspěvky, přilákají další uživatele. Když nikdo žádný příspěvek nepublikuje, nepřijde žádné publikum a nebude víc příspěvků.

Příjmy Bubblews samozřejmě rovněž pochází z reklamy. Ale podle toho, kolik uživatelů vás bude sledovat a jak budou reagovat na vaše příspěvky, se s vámi o své příjmy bude dělit. Po deseti dnech od doby, kdy jste něco publikovali, se to vyhodnotí a vám je vypočítána výplata za příspěvek.

„Členům naší komunity kompenzujeme příspěvky prostřednictvím podílu z reklamního příjmu na základě systému založeného na sociálních interakcí (lajky, komentáře a počet zobrazení), které získávají.“

Jakmile se vám nahromadí 50 dolarů, můžete si částku vybrat skrze Paypal. Do budoucna by prý mělo přibýt více možností, jak se ke svým penězům dostat, tak uvidíme.

bubblews

Takhle to vypadá na Bubblews

Takže ano, když se na to podíváme realisticky, na Bubblews si skutečně můžete vydělat peníze. Ale přináší toho mnohem víc. Jde proti proudu, proti tomu, co dělají dnešní velké sociální sítě. Veřejně dává najevo, že největší potenciál je v uživatelích.

A pokud jste si doposud mysleli, že veškeré úsilí vydané na publikování nějakého vlastního obsahu by bylo zbytečné, zkuste to přehodnotit.

Zdroj: We Are Social Media

Komentáře

Nahoru