Dnes vyšlo 15 článků

Brzy se dočkáme iOS 8.2, která verze iOS 8 má ale nejlepší výdrž baterie?

Vypadá to, že další aktualizace iOS 8 se dočkáme právě dnes. iOS 8.2 je testován už od listopadu a povídalo se, že bude představen v březnu. Díky tomu, že bude podporovat Apple Watch, všechno nasvědčuje tomu, že ho uvidíme už dnes večer.

Poslední beta verze iOS 8.2 byla zveřejněna 2. února, což už je opravdu dávno, takže je nejvyšší čas, aby přišla buď další beta, nebo rovnou oficiální verze. Uvidíme večer, ale už teď je jasné, že i kdyby to nebylo přímo dnes, dočkáme se už brzy – kvůli podpoře Apple Watch.

ios

A taky kvůli tomu, že už se připravuje iOS 8.3. Šušká se, že by tahle verze měla přinést několik nových funkcí, víme ale zatím jen o změně smajlíků. Přibude pár nových a několik zastaralých bude designově změněno.

Baterka má největší výdrž s iOS 8.1.3

Když přijde nová verze iOS, uživatelé se většinou nejdřív zajímají o to, zda jim přinese výraznou změnu ve výdrži baterie. U některých verzí změna ani není viditelná, protože se jedná třeba o pár minut, občas se ale stane, že se výdrž telefonu rapidně sníží. Apple pak většinou rychle vydá opravu. Ale není na škodu se trochu informovat, zda se vyplatí aktualizaci instalovat. Takže jak to tedy je?

Mrkněte na test s úplně novým čerstvě rozbaleným iPhonem 5 a nástrojem Geekbench. Výsledky byly následující:

  • iOS 8.0.2 – 2:56:30
  • iOS 8.1.3 – 3:00:50
  • iOS 8.2 Beta 5 – 2:56:30
  • iOS 8.3 Beta 2 – 2:54:10

Nejlépe se daří současnému systému, takže vlastně buďte rádi, že ho máte, a nečekejte celí natěšení na novou verzi…

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru