Brýle z budoucnosti budou praktickým pomocníkem

Brýle z budoucnosti budou praktickým pomocníkem

Technologickou novinkou na trhu se staly brýle značky Luminette. Brýle budoucnosti nám mohou usnadnit život v oblasti cestování, v pracovních záležitostech nebo nám pomohou k relaxaci a odpočinku.

FullSizeRender

 

K čemu slouží?

Každý z nás se určitě někdy setkal s problémem týkajícího se cestování do jiného časového pásma. Ve výsledku si na změnu časového posunu nemůžeme zvyknout. Trvá několik dní, než se přizpůsobíme. V případě, že jsme na dovolené, není zrovna žádoucí, když čtvrt pobytu prospíme. Nehledě na to, že stejný problém nás čeká při našem návratu.

Jak brýle Luminette fungují?

S touto nežádoucí fází nám pomohou brýle od značky Luminette. Využívají technologii LED světel. Světla jsou umístěná přímo na nadočnicovém oblouku a tím, jak září, udržují nás v bdělém stavu. Díky nim nemáme unavené oči a sami si určíme, kdy půjdeme spát. Jistě se tyto brýle dají použít při dlouhých nocích, kdy doděláváme pracovní projekt, nebo celou noc studujeme.

Máme možnost si zvolit intenzitu svícení podle libosti. Prostřednictvím aplikace si můžeme stáhnout z nabídky barevných variant anebo si lze nastavit mod postupného rozsvěcování či naopak zhasínání. Brýle se mohou použít i ke světelné terapii a relaxaci.

FullSizeRender-2

Designově vypadají brýle jako ze sci-fi filmu. Brýle se nedoporučují k dennímu nošení. Měli bychom je použít v případě, kdy na náš organismus přestane účinkovat silná káva. Posuďte sami. Přiznejme si, že brýle Luminette nejsou přímo estetickým kouskem a o jejich praktickém využití musí rozhodnout každý sám. Ale komu by se nehodilo být o pár hodin déle vzhůru, že.

Zdroj/foto: mashamble, instagram

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru