Brýle Spectacles dostanete z automatu nebo draze na eBayi

Není to tak dlouho, co byly veřejně představeny Snapchat brýle Spectacles. Už teď se dají sehnat, ovšem pouze na několika málo místech. Tedy pokud nemáte až moc peněz. Protože za šílené částky se dají pořídit i na eBayi.

Pokud jste právě dočetli první odstavec a nadšeně čekáte, až vám povíme, kde jsou ty automaty, asi vás dost zklameme. Prvně se totiž objevil na Venice Beach v Kalifornii a momentálně je v Loma Vista tamtéž. Nikdy totiž nezůstává na jednom místě příliš dlouho, prostě se stěhuje.

snapchat-spectacles

Brýle v automatu stojí 130 dolarů (3 200 Kč). Spolu s nimi dostanete také čisticí hadřík, nabíječku a pouzdro. Na výběr máte z černé, korálové a modré varianty.

Jestliže plánujete cestovat za automatem, cestujte rychle, ať se nestihne přestěhovat někam jinam. Kde se momentálně nachází a kde bude příště, se dozvíte na webu Spectacles.com/map.

Na eBayi jsou ceny mnohonásobně vyšší

Nebo je tu ještě alternativní možnost. Samozřejmě jsou chytráci, které napadlo, jaká bude po brýlích poptávka. Nakoupili jich v automatu rovnou několik a teď se je snaží prodat přes eBayi s podstatnou přirážkou.

ebay

Rekordní cena, kterou někdo požadoval, byla 2 300 dolarů (57 000 Kč). A on to asi někdo opravdu koupí!

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru