Brutální ruská reklama na tampony

V Rusku k reklamě na tampony nepotřebují videa žen hrajících tenis, nosících bílé kalhoty nebo jezdících na koni. Jdou přímo k jádru věci.

Ruská reklama na tampony Tampax popisuje, co se stane, když půjdete během své menstruace plavat do moře. Slyšeli jste někdy něco o tom, že menstruace přitahuje žraloky? Nebo se tvůrci tohoto reklamního spotu prostě jen moc inspirovali filmem Čelisti?

Podle Ann Dreoloni, mluvčí Vancouverského akvária, je na tuto otázku docela brzy, protože chování žraloků ještě není dostatečně prozkoumané.

„Podle toho, co jsem někdy četla, jsou lidé, kteří věří, že šance na napadení žralokem je při menstruaci větší, ale i jiní, kteří si myslí, že to na útoky žraloků nemá vůbec žádný vliv.“

Odborník na žraločí chování Ralph S. Collier ženám jednoduše radí, že pokud chtějí být opravdu v bezpečí, ať prostě během své periody nechodí plavat. Po zhlédnutí výše uvedené reklamy se touto radou bude možná mnoho žen řídit.

Ale není se čeho bát. Naštěstí se ukázalo, že reklama je ve skutečnosti stejně falešná. Video bylo natočeno na podporu filmu s názvem „Movie 43“, který však ani díky hvězdnému obsazení neměl moc velký úspěch. Měsíc po vydání filmu se pak z videa stala falešná reklama, která se začala šířit jako virál.

Zdroje: Urlybits, Businessinsider

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru