Brutální halloweenský žertík v podzemních garážích

Vitaly a Nick Santonastasso se inspirovali známým filmem „Texaský masakr motorovou pilou“ a připravili tak lidem v podzemních garážích hrozivé překvapení.

Youtuber Vitalij Zdorovetskij se už v minulosti zviditelnil svými zábavnými a často velmi šílenými videi. Naposledy způsobil veliký rozruch v čase, kdy se konal finálový zápas Mistrovství světa ve fotbale. Vběhnul totiž na hřiště a organizátorům chvíli trvalo, než dali situaci do pořádku.

Jako hosta si ke svému halloweenskému žertíku přizval handikapovaného, ale mimořádně nadaného a silného Nicka Santonastassa. Nick trpí syndromem, při kterém se zastaví vývin končetin. Chybí mu dolní končetiny a jeho ruce nejsou dostatečně vyvinuté. I přes svůj handicap Nick tvrdí, že je šťastný a pozvání Vitalyho bez váhání přijal. Díky profesionální práci maskérek přilepili Nickovi na spodní část těla uměle vyrobené vnitřnosti, které vypadaly až hrozivě realisticky. Vitaly se oblékl do zástěry a masky jako ve filmu Texaský masakr motorovou pilou a společně se vydali do podzemních garáží, kde připravili kolemjdoucím hrozivé překvapení. Co byste dělali vy, kdybyste potkali takového šílence s motorovou pilou v podzemních garážích?

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru