Dnes vyšlo 15 článků

Brutální akce Hatred vyjde kompletně v češtině

Drsná střílečka Hatred od polského studia Destructive Creations vychází již 1. června. Jedná se o vůbec první hru dostupnou na Steamu, která dostala nejpřísnější věkové omezení AO (Adults Only). Co je pro nás však nejdůležitější je to, že si ji potenciální hráči v tuzemsku budou moci zahrát ve své rodné řeči.

Hatred již od svého oznámení budí velkou vlnu emocí. Vzhledem k jeho tématu se pochopitelně není čemu divit. Fakt, že bude dostupný i v češtině a to hned v den vydání, je však řádným způsobem zarážející. Kompletní překlad hry, který činil cca 450 stránek textu, je již kompletně hotový a postaral se o něj herní magazín CentrumHer.eu.

Uvidíme, jak si Hatred povede v recenzích.

Uvidíme, jak si Hatred povede v recenzích.

Bez servítek

Hatred, kromě toho že bude neobyčejným způsobem drsný a brutální, bude obsahovat také dosti peprnou mluvu, kterou se autoři českého překladu dle vlastních slov nesnažili nikterak zmírňovat. Tato skutečnost lehce připomíná českou premiéru seriálu South Park, která tehdy většinu nepřipravených Čechů doslova šokovala a vedla k založení legendární petice.

Právě dostupnost českého překladu může k Hatred přitáhnout pozornost i těch hráčů, kteří by o něj normálně neměli zájem a přimět je, aby jej vyzkoušeli. Minimálně ze zvědavosti.

Zdroj: Steam

Milovník filmografie Stanleho Kubricka a žánru noir. Píše o tématech, která ho zajímají a snaží se je podat tak, aby byla pro čtenáře co nejatraktivnější.

Komentáře

Nahoru