Dnes vyšlo 15 článků

Brožura: Perfektní marketingový nástroj, který si vytisknete online

Brožura: Perfektní marketingový nástroj, který si vytisknete online

Chystáte firemní brožuru? Pak vás jistě potěší, že můžete její tisk zadat jednoduše online. Tisk brožury je v eshopu Point4me jednoduchý a rychlý. Stačí mít představu o tom, kolik má mít brožura stran a kusů. Kdybyste si přesto nevěděli rady, jejich specialisté vás povedou.

Hledáte tisk a vazby, kterými nadchnete vaše zákazníky? Ať už potřebujete vytisknout časopis, zpravodaj, jídelní lístek, manuál, návod, ročenku nebo produktový katalog, dokáží vám pomoci. Stačí si jednoduše vybrat typ vazby, specifikovat vzhled obálky, gramáž papíru a počet stran. Zadat brožuru do tisku je díky online systému úplná hračka. Navíc budete už od začátku vědět, kolik vás to bude stát.

Vazba v hlavní roli: V obchodě i v tisku

Pokud už jste nějakou firemní brožuru vyráběli, pravděpodobně to znáte. Vazba V1 je sešívaná sponkou. Hodí se především pro méně rozsáhlé tiskoviny s menším počtem stran. Jejich výroba je jednodušší, rychlejší a levnější. Vazba V2 je lepená PUR lepidlem ve hřbetu a hodí se pro tisk brožur s vyšším počtem stran, jako jsou například produktové katalogy.

Obálka prodává. Soustřeďte se na ni

Dalším důležitým krokem je materiálové provedení obálky. Pokud připravujete vnitrofiremní brožuru, nejspíš vám postačí měkká obálka ve stejné gramáži a ceně jako je zbytek brožury. Pokud ale chcete zaujmout na první pohled, měli byste na povrchovou úpravu obálky klást patřičný důraz. Obal je to, co prodává. Kromě perfektní grafiky oslníte kvalitním materiálem a zušlechtěním povrchu. Vybrat si můžete z různých gramáží v matu i lesku a z různých typů povrchových úprav přímo v systému. Nebo si napište o vzorník papíru zdarma.

Nevíte, jak na tisková data? Obraťte se na odborníky

Dalším důležitým krokem je nahrát do systému tisková data ve správném formátu. Pokud netušíte, jak na to, stačí se inspirovat v tiskové poradně. V případě, že by to nestačilo, můžete se obrátit přímo na odborné specialisty Point4me.

Brožura? Jednoduše, rychle a za super cenu!

Nakonfigurovat si brožuru online nikdy nebylo jednodušší. Tisknout můžete už od jednoho kusu, ale ani větší náklady nejsou problém. Navíc můžete zadat i brožury s expresním tiskem a doručením do 24 hodin. Chcete vědět víc? Podívejte se na nabídku brožur Point4me.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru