Dnes vyšlo 15 článků

Britney Spears je na Twitteru mrtvá

Po tom, kolik hudebníků nás letos opustilo, to skoro vypadá, že se v nebi chystá nějaká velká párty. Možná jste na Twitteru zaznamenali, že na ni odešla také Britney Spears.

Včera brzy ráno se na twitterových účtech Boba Dylana a Sony Music Global objevilo oznámení, že zpěvačka Britney Spears zemřela. Avšak ukázalo se, že je ještě pořád s námi. Jak je to možné?

#RIPBritney

Lidé, kteří objevili tento tweet, byli ke zprávě skeptičtí. Nezdálo se jim, že by ji psal rodilý anglický mluvčí, navíc společnost Sony Music Global nemá ve zvyku používat brečící smajlíky, ani když oznamuje něčí smrt.

sonymusic

Podobně to bylo s Bobem Dylanem. Lidé nechtěli věřit brečícímu smajlíkovi.

bobdylan

Bob Dylan však brzy uvedl informaci na pravou míru. Sdělil všem svým fanouškům, že na jeho účet se nabourali hackeři OurMine. Není na tom nic neuvěřitelného, přesně tato skupina je totiž zodpovědná za napadení internetových stránek TechCrunch a Buzzfeed a nabourání se do účtů Jimmyho Walese, Jacka Dorseye a Marka Zuckerberga. Sice ještě s konečnou platností nevíme, zda za to skutečně mohou OurMine, ale předpokládá se to.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru