Dnes vyšlo 15 článků

Britka si koupila veřejné toalety, po rekonstrukci je z nich útulný byt

Britka si koupila veřejné toalety, po rekonstrukci je z nich útulný byt

Asi jste se již někdy potýkali se sháněním bytu. Určitě víte, jak je to obtížné a jaké komplikace to s sebou nese. Nájemné se šplhá do nebeských výšin, přitom byt vypadá jak z první republiky. Nicméně kreativitě se meze nekladou. Co takhle koupit staré opuštěné veřejné toalety a pustit se do rekonstrukce? 

Pokud byste někdy uvažovali o rekonstrukci, pravděpodobně byste se nepustili do úprav veřejných záchodků, většinu z vás by to ani nenapadlo. Jenže to je právě tzv. díra na trhu. Kreativita vládne světem a šílenost jak by smet. Nic není nemožné, byt v centru můžete mít i vy.

Vezměte si příklad z ženy, která skutečně koupila zdevastované veřejné toalety a proměnila je v perfektní byt podle jejích představ. Laura Clarková se pustila do šílené rekonstrukce, na jejímž konci čekal zasloužený úspěch a obdiv. Laura se živí jako architektka ve Velké Británii, tudíž jí rekonstrukce nebyla cizí a mohla se plně realizovat. Na tento osobní projekt přišla během jedné procházky Londýnem, kdy spatřila opuštěné veřejné toalety. Okamžitě zatoužila po rekonstrukci zašlého prostoru.

Při koupi záchodků si jejich bývalý majitel a její přátelé klepali na hlavu, ale jak můžeme vidět, ctižádost se vyplatila. Prostor byl opuštěný po tři desítky let. Prvotním nápadem Laury bylo v prostoru starých toalet zřídit bar. Nicméně s tím se neslo mnoho problémů s licencí. Pak už nezbývalo nic jiného, než v prostorách vytvořit byt „snů“. Podívejte se na proměnu sami.

 

16PrtwhgDhI26ufJHluIctuWWDkYSofkcsTQtrjK

69YPfvL9FVLHZtKZHJk38IY26ewqkUmTlPFcdkS2

a3Q51jdbJcX8jQtX9EAzdoaGhmEqtGcXEWi2EiSB

a8VXKshr4Ansym9fy1AUKWOKA2yDKJ7QvUVGOHev

BK06HeWx2isdNAD2jwzZdkQHJdJ28TuQ2Bz6NxYQ

C4C7Rkyj65CKdJ97RBN5mJKlPUMB4lUVo5ZW1Sv5

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru