Breakup Text App: Přesně to, co si myslíte

Breakup Text App: Přesně to, co si myslíte

Co se může skrývat za tajemným názvem Breakup Text App (Rozchodová zpráva)? Přesně to, co tento název napovídá. Jedná se o aplikaci, která za vás vyřeší nepříjemný úkol sdělit vaší drahé polovičce, že už s ní nechcete trávit ani vteřinu času.

Pokud máte obavy, zda náhodou nejste bezcitný parchant, tahle aplikace pro iOS se ukáže jako dobrá zkouška: pokud si ji stáhnete a bez okolků použijete, pak ano – patrně máte v sobě tolik citu jako pařez.

Pošlete zprávu o rozchodu a vyhněte se nepříjemnému setkání

Aplikace slibuje, že vám pomůže se vyrovnat s nelehkou situací kolem rozchodu s již nemilovaným partnerem a vyhnout se všem těm „divným rozhovorům“ které kolem toho panují. A to vše v několika lehkých krocích.

Aplikace vám umožní odeslat vašemu protějšků zprávu o vašem rozchodu a vyhnout se osobnímu setkání

S kým se rozcházíte a proč? Aplikace vám na vše nabídne mustr.

Stačí si v aplikaci navolit, zda se rozcházíte s dívkou či mužem, zda se jednalo o vážný či jen nezávazný vztah a proč se s ním rozcházíte – aplikace nabízí důvody jako „ztráta zájmu“, „našel/našla jsem si jinou/jiného“ nebo „sežral mě medvěd“.

Aplikace je tedy skutečně jen pro otrlé; ovšem, pokud vás v tomto okamžiku skutečně žmoulá medvěd, je to aspoň vhodná příležitost se se svým partnerem bleskurychle naposledy rozloučit.

Zdroj: https://mashable.com/2013/07/24/breakup-text-app/

Komentáře

Nahoru