Brazilka prodává své panenství online – už podruhé

Jednadvacetiletá Catarina Migliorini se stala středem zájmu už v loňském roce, když prodala své panenství za 780 000 dolarů. Teď je ovšem situace ještě o něco pikantnější. Ona ho totiž právě teď prodává znovu. A online.

Brazilská modelka doufá, že při druhé dražbě svého panenství vydělá 1,5 milionu dolarů. V říjnu loňského roku ho prodala za $780 000. Tím, kdo byl ochoten zaplatit tolik, byl japonský milionář identifikovaný jako „Natsu“. Ale studentka tvrdí, že peníze nikdy nedostala a dohoda nebyla naplněna, a proto se rozhodla spustit dražbu znovu. Doufá, že tentokrát si vydělá ještě více peněz.

Catarina se díky dražbě svého panenství stala známou, fotila i pro Playboy.

Catarina se díky dražbě svého panenství stala známou, fotila i pro Playboy.

Catarina přijímá minimální nabídky 100 000 dolarů, ale podle brazilského webu doufá v $1,5 milionu. V původní první dražbě řekla, že daruje 90% peněz na vývoj různých projektů ve svém domovském státě, teď už se ale o ničem takovém nemluví.

Není jí to blbé?

Už od svého prvního pokusu prodat panenství je Catarina připravená na negativní komentáře.

„Vím, že to není moc běžné rozhodnutí, ale je to moje rozhodnutí,“ řekla. „Jsem vlastníkem svého těla. Jsem plnoletá a mám na to právo. Souhlasím s veškerými názory, ať už pozitivními nebo negativními, protože právo mluvit má každý a zdarma.“

Je smířená i s tím, že není jediná na světě, kdo se pokusil o podobnou věc. Shatuniha, osmnáctiletá dívka ze Sibiře, nedávno prodala své panenství za 27 000 dolarů. To Catarina chce tedy mnohem více.

Catarina si tentokrát věří ještě více než při první dražbě.

Catarina si tentokrát věří ještě více než při první dražbě.

Catarina – nejznámější panna 21. století

Aukce probíhá na webu z příznačnou doménou www.virginswanted2.com.

„Ahoj, jsem Catarina. Jsem známá po celém světě díky tomu, že jsem dražila své panenství.
Ale v době, kdy mělo dojít k aukci, se objevily nějaké neshody. Setkala jsem se s Natsem v restauraci v Sydney. Nebyl to 53 letý muž, jak jsem očekávala, byl to mladší Japonec – asi 21 let.
Byla jsem překvapena a této situaci nevěřila, vždyť jsem se přece s žádným Japoncem nedohodla. Detaily upřesním v knize, kterou píšu. Ale v každém případě jsem ještě panna, takže jsem ještě s nikým neměla žádný sexuální styk a nikdo na světě nemůže tvrdit opak.
Proto jsem se rozhodla udělat vlastní web a vydražit své panenství, takže muži nebo ženy, kteří mají zájem, mohou dávat své nabídky.“

Nutno podotknout, že v prvních dnech od spuštění webu se nabídky nehrnuly. Ani momentálně není situace vůbec nijak úžasná. Stejně jako opakovaný vtip už nebývá vtipem, i Catarinina opakovaná dražba klíče k jejímu pásu cudnosti již nemá takový úspěch, jako měla ta první.

Co myslíte, podaří se jí získat 1,5 milionu dolarů? Zbývá jí ještě 15 dní.

Zdroje: Mirror, Huffington post

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru