Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Brašnářství Tlustý představuje prémiovou kolekci pro nejnáročnější Premium

Brašnářství Tlustý představuje prémiovou kolekci pro nejnáročnější Premium

Česká rodinná firma Brašnářství Tlustý uvedla na trh novou kolekci luxusních kožených výrobků pod značkou Tlustý Premium. Prémiová kolekce zahrnuje pouze limitovaný počet kusů a je určena pro nejnáročnější zákazníky, kteří hledají exkluzivní produkty s puncem jedinečnosti. Velký úspěch kolekce potvrzuje i okamžité vyprodání některých kusů.

Kožené pánské i dámské peněženky, kabelky či elegantní pouzdra na karty ze špičkových materiálů. Celá kolekce Tlustý Premium je výjimečná jak zpracováním, tak i použitým materiálem. Kůže pochází z prvotřídní německé teletiny z koželužny Perlinger, která je dvorním dodavatelem pro módní dům Hermés. Tento materiál není pro běžnou produkci dostupný, což ve spojení s precizním zpracováním dodává výrobkům v prémiové kolekci exkluzivitu. „Chtěli jsme našim zákazníkům nabídnout něco opravdu výjimečného. Jsme rádi, že se nám podařilo získat takto špičkový materiál, z něhož jsme limitovanou kolekci vytvořili. Věřím, že naši zákazníci jedinečnost výrobků ocení,“ dodává Ivan Petrův, jednatel Brašnářství Tlustý.

Vlajkovou lodí kolekce Tlustý Premium jsou dámské kabelky Jil – inspirované legendární návrhářkou Jil Sanders. Kolekce Tlustý Premium přináší také pánské i dámské kožené peněženky a pouzdra na doklady, které jsou v dispozici vždy pouze v desítkách kusů a několika barvách. Pro peněženky je charakteristická tenká a vláčná kůže a jemné zpracování spolu s propracovaným vnitřním členěním. Díky své skladnosti se peněženka pohodlně vejde do každé kabelky i náprsní kapsy saka a je tak vhodným businessovým i módním doplňkem pro ty nejnáročnější zákazníky.

Tlusty_premium_JIL_436_squareTlusty_premium_JIL_422_square

“Kolekce Tlustý Premium je náš vstup do nejvyšší ligy, jsme rádi, že můžeme nabídnout výjimečné a luxusní výrobky z nejlepších materiálů těm nejnáročnějším zákazníkům. Touto kolekcí jsme udělali další krok v naší cestě mezi světovou špičku. Jsme hrdí, že po osmi letech práce můžeme představit kolekci, která si úrovní použitých materiálů a zpracováním zaslouží srovnání s těmi nejlepšími. Vracíme české řemeslo tam, kam patří, a teď pracujeme na tom, aby se o něm mluvilo od San Francisca po Tokyo,”říká Ivan Petrův.

Peněženky a další produkty nové kolekce patří zpracováním do kategorie Fine leather a nabízejí jemné zpracování, díky němuž jsou měkké a příjemné na omak. Přírodní prémiová kůže se vyznačuje typickou zrnitou strukturou na povrchu, která dodává každému výrobku jedinečnost. Šití je vždy laděno do barvy kůže a podtrhuje tak elegantní vzhled, který ocení i ten nejnáročnější zákazník.

Některé kusy z kolekce Premium byly vyprodané během tří dnů, ovšem již nyní se připravuje nová kolekce prémiového zboží. Výrobky k okamžitému odeslání jsou dostupné na https://www.brasnarstvitlusty.cz/premium.

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru