Dnes vyšlo 15 článků

Brány Skeldalu 3 představují soubojový systém v prvním gameplay videu

Po dlouhých letech se dočkáme nového pokračování kultovní české hry Brány Skeldalu. V pořadí již třetí díl, který ponese podtitul 7 mágů, byl oznámen minulý měsíc, ale kromě několika základních údajů o příběhu a herních prvcích jsme se o něm nic moc nedozvěděli.

novém pětiminutovém videu, jež se dnes objevilo na oficiálních stránkách hry, nás Jindřich Rohlík seznámí se základními prvky soubojového systému, který je stavebním kamenem všech her spadajících do žánru dungeon crawler.

V bažinách na naše hrdiny čeká nejedno nebezpečí.

V bažinách na naše hrdiny čeká nejedno nebezpečí.

Krátká ukázka je situována do bažin, kde se hráči do cesty postaví nekromantky. Ty se však do souboje tváři v tvář příliš nehrnou a raději si na pomoc přivolají několik vojáků, kteří v minulosti našli ve zrádných mokřinách svoji smrt. Z videa je patrné, jak důležité ve hře bude správné rozestavěný členů vaší družiny a volba typu útoků.

Brány Skeldalu: 7 mágů budou duchovním nástupcem legendárního prvního dílu, který vyšel již v roce 1998. Hra je vytvářena primárně pro mobilní platformy Android a iOS, konverze na PC je však rovněž v plánu.  Vydání bychom se mohli dočkat ještě letos.

Zdroj: oficiální stránky

Milovník filmografie Stanleho Kubricka a žánru noir. Píše o tématech, která ho zajímají a snaží se je podat tak, aby byla pro čtenáře co nejatraktivnější.

Komentáře

Nahoru