Boty s Wi-Fi a bezpečnostním pásem mají nahradit let první třídou

Pokud jste si mysleli že samozavazující se boty od Nike jsou vrcholem obuvnických výmyslů, jste na omylu. Americká letecká společnost Virgin America přišla s botami nazvanými First Class. Mají totiž nahradit pocit letu první třídou. A na celé zemi existuje pouze jediný exemplář.

Proč vypadají tak divně? No snaží se napodobit let první třídou! Italská bílá kůže a přezka z nerezové oceli simulují pohodlné sedadlo s pásem. Díky baterii boty svítí a dá se z nich přes USB dobíjet telefon. Umí přehrávat video a také je z nich Wi-Fi hotspot.

vigin-america

Celé je to samozřejmě marketingový tah, který zabírá. Boty jsou výsledkem spolupráce mezi Virgin America a marketingovou agenturou Eleven. Mají univerzální velikost, nejspíš se stejně nepočítá s tím, že by je vůbec někdo obouval.

Peníze na dobrou věc

Na světě existuje pouhý jeden exemplář a ten je k prodeji na eBayi. Až do příští neděle tam běží aukce, ale už teď je cena za jeden pár bot zatraceně vysoká. Získané peníze půjdou neziskové organizaci Soles4Souls, která zajišťuje boty a oblečení lidem v nouzi.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru