Boty s pěti různými výškami podpatku vybraly na Kickstarteru téměř 20 tisíc euro

Určitě to znáte. Z domu odcházíte v botách na nižším podpatku, v práci se přezujete do pohodlnější obuvi a večer vyrazíte do ulic v lodičkách na jehlových podpatcích. V takovém případě se vám budou zamlouvat boty s pěti různými výškami podpatku, které vyrábí německá společnost.

V dubnu letošního roku se na crowdfundingovém portálu Kickstarter objevily dámské boty s měnícími se podpatky. Tehdy bylo cílem vybrat 10 tisíc euro, přičemž tato hranice byla pokořená a projekt vybral téměř 20 tisíc euro.

K dostání jsou boty v několika různých barvách. A součástí všech barevných variant je pět podpatků různých tvarů a výšek. Výměna podpatků je velice snadná a rychlá. Stačí stisknout spoušť na botě k odstranění podpatku, nasadit na patu druhý podpatek a našlápnout na nový podpatek.

Vybrat si můžete z černé, červené, modré, zelené, metalové, černo-béžové a burgund barvy. Zajímavé jsou také boty s dalmatinovým vzorem, a to v černém a červeném odstínu.

Není divu, že je tato obuv u žen velice populární.

Zdroj: Daily Mail

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru