Dnes vyšlo 15 článků

Bosch má vlastní inteligentní automobil!

Umělá inteligence bude brzy všude kolem nás. Vedle inteligentních domácností budou vstupovat do popředí také inteligentní osobní automobily. Jeden z nich v rámci CES 2017 představila společnost Bosch.

Koncept osobního vozu společnosti Bosch následuje vizi budoucnosti, kdy se automobil stává třetí obytnou součástí našeho života, ihned po místě, kde bydlíme a práci.

bosch-concept-car-ces-designboom-08

Automobil využívá umělé inteligence a je šité na míru svému majiteli. Rozpozná osobu dle obličeje a o nastavení, která je nyní nutné nastavit ručně, se auto postará samo. Vůz sám vyladí výšku sedadel, zrcátka, polohu volantu a dokonce i oblíbené rozhlasové stanice.

bosch-concept-car-ces-designboom-04

bosch-concept-car-ces-designboom-06

Automobil by měl být propojen s inteligentní domácností, a tak bude možné zatopit a ovládat další inteligentní přístroje po cestě domů. Inteligentní systém navíc hlídá volná parkovací místa a řidič má ihned k dispozici informaci, kde může zaparkovat.

zdroj/foto: designboom

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru