Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Boom slevových webů utichá

Boom slevových webů utichá

Za poslední rok odpadlo 60 slevových webů

Po obrovském boomu slevových portálů na českém internetu přichází vcelku logické vystřízlivění a postupné utišení. S tím také souvisí postupné odpadání nejslabších hráčů z přesyceného trhu. Za posledních 12 měsíců, tedy od března 2013, jich pode vyhledávače slev Skrz.cz ukončilo činnost již 60.

Na trhu však stále zůstává 79 aktivních slevových portálů. Provozovatelé nejsilnějších slevových webů jsou však s vývojem situace spokojeni. Podnikání se slevovými nabídkami je stále vysoce výdělečné a silní hráči upevňují své pozice.

Slevomat.cz

Slevomat.cz

Obliba slevových webů totiž neklesá. Propočty vyhledávače Skrz.cz uvádějí, že zisky slevových portáů vzrostly během zimy o deset procent a za šestiměsíční období přesahují hranici 800 mil. Kč. Největšími hráči na trhu se slevovými nabídkami jsou Slevomat.cz, na druhé místě Vykupto.cz a třetí místo zaujímá Pepa.cz.

Zdroje: https://www.zive.cz

Zdroj obrázku: https://vydelekzreklam.cz/upload/img/perex/256.jpg

Jsem studentka speciální pedagogiky s velkým zájmem o vše nové a neznámé. Svět IT je pro mě stále velkým dobrodružstvím a nekonečným zdrojem zajímavých poznatků a informací, o které se s vámi prostřednictvím Objevit.cz budu dělit.

Komentáře

Nahoru