BookFinder.com – jediný vyhledávač nových i starých knížek

BookFinder.com – jediný vyhledávač nových i starých knížek

Tenhle chytrý vyhledávač nových i antikvariátních knížek ocení hlavně ti, kteří čtou v angličtině, němčině, francouzštině, italštině či španělštině – anebo si vystačí s obrázkovými publikacemi.

Jediný vyhledávač knih na internetu

Bookfinder – vyhledávač knih – úvodní strana

BookFinder prohledává databáze velkého množství knihkupectví i antikvariátů v zemích na západ od nás, v databázi má přes 150 milionů knih. A co je nejlepší: u všech výsledků zobrazuje konečnou cenu – tedy včetně poštovného do České republiky. Sběratelé ocení možnost omezit vyhledávání na podepsané výtisky či na první vydání. My ostatní se můžeme radovat z toho, že z řady bazarů lze tištěné romány koupit levněji, než kolik stojí verze pro Kindle.

Vyhledávat můžete dle několika kritérií – názvu knihy, autora, ISBN knihy, jazyka, ve kterém je kniha napsaná (zatím bohužel lze volit jen světové jazyky jako jsou angličtina, němčina, francouzština, italština či španělština), zda má být kniha nová, použitá apod. V pokročilém vyhledávání lze zvolit také cenový rozsah jako například na Heureka.cz či jen určité výrazy, které mají být obsaženy například v anotaci knihy.

Aplikaci najdete na adrese: www.bookfinder.com

Komentáře

Nahoru