Boober Eats aneb jak se z nočního klubu stane rozvážková služba

Boober Eats aneb jak se z nočního klubu stane rozvážková služba

Koronavirus zavařil většině podnikům. Podnikatelé řeší, jak zaplatit pronájem a jak zaplatit zaměstnance. Podniky s pohostinstvím problém částečně vyřešili a poskytují dovážkové služby. Musí se nechat, že jsou podnikatelé vynalézaví a svého bysnysu se nej tak nevzdají. Jedním z důkazů je majitel nočního strip klubu Lucky Devil Lounge. Nechtěl nechat striptérky bez práce, tak je pasoval na poslíčky s jídlem.

Ve státě Oregon se v době virové krize zrodil skvělý podnikatelský záměr. Noční klub se transformoval na dovážkovou službu hotových jídel. Služba se jmenuje Boober Eats. Jestli vám to připomíná Uber Eats, je to správně. Ještě do toho názvu přidejme boobs – anglický výraz pro prsa. Majitel klubu se jmenuje Shon Boulden. Bylo mu jeho zaměstnankyň a výpadku příjmu líto, tak se nechal inspirovat prsy a Uberem.

Snímek obrazovky 2020-03-25 v 12.36.35

Jak Boober Eats funguje?

Je to klasická rozvážková služba hotového jídla. Jen s tím rozdílem, že vám na dveře nezaklepe kluk s kšiltovkou, ale spoře oděné striptérky. Jestli se ptáte, zda je o tuto službu zájem, tak ano a velký! Zákazníci si vyberou z jídelníčku, který byl dříve k dispozici i v nočním klubu – smažené stripsy, steaky, párky. Sexy poslíčci pak rozváží jídlo od 7 ráno do 1 hodiny v noci. Směny si pravidelně střídá 25 tanečnic. O telefonickou podporu se starají barmani.

Boober Eats vs. Koronavirus

V celé zemi platí proti virová opatření, takže rouška, rukavice a dezinfekce jsou nezbytnými doplňky, které striptérky mají. Zároveň jsou doprovázeny ochrankou dbající na to, aby nedocházelo k žádnému tělesnému kontaktu.

 

Zdroj, foto: rollingstone.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru