Dnes vyšlo 15 článků

Bonami v Česku, Polsku a nově i na Slovensku

Revoluční projekt Mitonu a Václava Štrupla získal před nedávnem třetí jazykovou mutaci. V loňském roce se představil nákupní portál Bonami v Polsku a letošní rok se jeho působnost rozšířila k východním sousedům. Před ostrým startem měl projekt na Slovensku už 40 tisíc předregistrovaných uživatelů.

Zakladatelé Bonami předpokládají, že do konce letošního roku bude mít nákupní klub s designovými doplňky na slovenském trhu na 200 tisíc odběratelů.

„Model, kdy denně nabízíme nové designové věci za výhodné ceny, se v České republice osvědčil. Slovensko bylo plánováno již od začátku jako země pro rozšíření,“ podotkl v tiskové zprávě zakladatel serveru Václav Štrupl.

bonami

Slovenský portál Bonami.sk

Server funguje teprve třetím rokem. Po druhém roku své existence měl stomilionový obrat. Uvádí se, že provozně by měl být obchod v plusu od poloviny loňského roku.

Slovenské Bonami zvýší tržby o 1 milion eur

Předpokládá se, že díky Slovensku by se měly v účetnictví tržby zvýšit o jeden milion eur. Cílem zakladatele tedy je zdvojnásobit loňské tržby a zároveň překonat hranici jednoho milionu registrovaných uživatelů.

„Zkušenost ze Zľavomatu ukazuje, že slovenští zákazníci žádají plnohodnotné lokální služby. Bonami je další projekt, který má přijít vhod slovenským uživatelům. Měl by následovat rychle rostoucí Domodi,“ reagoval na vstup na slovenský trh Michal Jirák z Mitonu.

Slovenští zájemci mohli nakupovat už nyní na Bonami. Nyní však budou moci platit eurem a budou mít vlastní zákaznickou podporu, která bude mít neustále sídlo v Praze.

bonami 2

Nakupování s Bonami je snadné.

„Sestavili jsme tým slovenských kolegů, kteří budou řešit agendu z pražské pobočky,“ vysvětlil Štrupl.

Zdroj: Tisková zpráva / Bonami

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru