Dnes vyšlo 15 článků

Bombermine: návrat Bombermana v prohlížeči

Bombermine: návrat Bombermana v prohlížeči

Bomberman se dočkal svého obrození. Populární pařbu Bombermine si můžete zahrát přímo v prohlížeči na Bombermine.com. Ovšem nečekejte žádnou miniaturní blbinku, hrají ji stovky hráčů z celého světa a mapa této hry je skutečně obrovská. Cílem je pomocí svých bomb zablokovat a následně zabít co nejvíce hráčů, a zároveň co nejméně umírat.

Rozhodně se ale nejedná o běžné kladení bomb, existují desítky bonusů, které vám například zvětší efekt bomby, umožní řízeně detonovat bombu či posunout bombu. To by ale nebyl Bombermine, kdyby nebylo možné se ještě třeba proměnit v Nyan Cat, otočit si mapu vzhůru nohama nebo se stát neviditelným. Všechno zpříjemňuje a ztěžuje náhodné objevování mapy, budování cesty k pokladu či možnost příjemně si pokecat na chatu. Mezi stovkami hráčů se najdou spousty Čechů či Slováků, takže to není problém ani bez umění angličtiny.

Bombermine

Když už začne být nuda a mapu začnou prožírat Pacmani, nemusíte se obávat, že vám sežerou i půdu pod nohama. Vzápěti totiž začne kolo nové. No, a občas se také stane, že kromě kusů mapy budou chybět také náhodní spoluhráči, které by jste mohli zablokovat vaší zásobou bomb a tak nezbývá než hrát vnořenou hru, jejímž úkolem je dokutálet míč do nejbližší branky. Ovšem věřte, že toto se vám s největší pravděpodobností nestane – hráčů je dostatek. Tato stránka se totiž rychlostí blesku šíří po internetu.

Aktivní mladý student se zálibou v informačních technologiích, operačních systémech, mobilních zařízeních, programování a psaní. Velký fanoušek mobilního operačního systému Android a šťastný majitel několika Androidích zařízení.

Komentáře

Nahoru