Dnes vyšlo 1 článků

Bobby: Unikátní batoh proti krádežím

Každý den dochází po celém světě ke krádežím zavazadel, mobilních telefonů, notebooků a dalších osobních věcí. Bezpečnosti zkrátka nikdy není dost. A proč si nezabezpečit vaše zařízení a další osobní věci pomocí batohu, který je chrání proti krádeži? Představujeme unikátní batoh s názvem Bobby!

bobb

Batoh, který chrání vaše věci proti krádežím s názvem Bobby, byl jedním z velmi úspěšných startupů, které se kdy na crowdfundingovém webu Kickstarter objevily.

Další funkce batohu Bobby

Batoh Bobby je skvělým pomocníkem, který ochrání vaše věci proti krádeži, ale zároveň se také jedná o velice pohodlný batoh se spoustou skvělých vychytávek. Má totiž integrovaný USB port pro nabíjení vašich zařízení, je vyroben z materiálu odpuzující vodu, který je dostatečně zpevněný, aby ho zloději nemohli proříznout a je vybaven reflexními proužky pro větší bezpečnost na ulici.

bobbyi

Systém proti krádeži

A na jakém principu batoh Bobby funguje? Ve skutečnosti Bobby vypadá jako klasický batoh s velmi atraktivním designem. Když však zloděj zkouší batoh otevřít, je bez šance. Zip je totiž šikovně schován na zadní straně batohu. Batoh je také vybaven skrytými kapsičkami na mobilní telefon či karty, které denně používáte (tramvajenka atd.).

e4db931c39b9de466d160918533a9167_original

Moderní design

Batoh Bobby je nejen funkčním zavazadlem, které pomáhá chránit váš osobní majetek, ale také skvěle vypadá. Moderní design batohu působí sportovně, ale zároveň se hodí i k business oblekům.

8b90b54a8c013913b102832f54ab2eb9_original

Přehledný systém pro ukládání věcí

Přehledné kapsičky umožňují dokonale organizované ukládání osobních věcí. Už se vám nestane, že budou všechny věci v batohu naházené tak, že nebudete moci najít důležitý dokument, nebo dokonce klíče.

50f8a4686c02c8783bbdacceb458957a_original

eaa13d1d44767052114fa9e20fd0a98f_original

Bobby je zkrátka ideálním batohem pro moderního člověka, kterému záleží na bezpečnosti jeho osobních věcí, ale také jejich dokonalé organizaci. Dnes tento batoh můžete pořídit i u nás v ČR: Jeho cena se pohybuje kolem 2 500 Kč.

 zdroj/foto: kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru