Dnes vyšlo 15 článků

Boataround: “bookni si na léto jachtu”

Boataround: “bookni si na léto jachtu”

 Pavel Přibiš a Jana Escher se znají díky společné práci ve společnosti Booking.com. Asi netřeba zmiňovat, že se jedná o platformu, na níž si rezervujete hotel nebo penzion. Právě tato dvojici chce, ale fungování Bookingu změnit, přesněji rozšířit. Společně pracují na projektu s názvem Boataround. Tuto platformu budují už čtyři roky. Jejím hlavním přínosem bude rozšířit možnost rezervací o jachty. Nově vznikající platformu s dobrými vyhlídkami investičně podpořila skupina Miton.

Jachtu nemusíte vlastnit, stačí si ji pronajmout. Tento pronájem je ale většinou velmi složitý. Boataround to ale velmi zjednoduší. Během tohoto roku se podařilo zprostředkovat pronájmy jachet za půl miliardy českých korun. Čeští zákazníci na tento styl cestování a ubytování nejsou moc zvyklí, ale ukazuje se, že novinku skvěle přijímají. Ubytování na jachtě totiž nabízí naprosto nový druh cestování. Doplujete si kam potřebujete a zároveň jste ubytovaní stále na stejném místě. Myšlenka je naprosto dokonalá. Jachtu, která stojí několik milionů tak nemusíte vlastnit, stačí si ji pronajmout.

Jestli si vám tahle možnost líbí a chtěli byste tímto zážitkem obohatit letošní prázdniny, zapomeňte na to. Všechny dostupné jachty jsou již na tuto letní sezonu zabookované. Češi tuhle možnost využívají nejen při cestování v cizině, ale hojně u nás v Česku. Plaví se na Lipně, Orlíku, Slapech apod.

Podle slov Pavla Přibiše je pro zákazníky velkým plusem soukromí, které na lodi mají. Pro finanční představu, je uveden příklad pronájmu v Chorvatsku. V případě osmičlenné posádky každým z nich zaplatí na noc 500 Kč. Jachty jsou k dispozici také v Řecku nebo v Itálii. Boataround má ve svém portfoliu více jak 14 tisíc lodí. Platforma je přitom dostupná v 26 jazycích. Nejvyužívanější je však v Česku, na Slovensku, v Polsku, v Německu a Rakousku.

Zdroj, foto: boatround.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru