Dnes vyšlo 15 článků

BlueberryApps nově přijala zkušenou koučku Blažkovou

BlueberryApps nově přijala zkušenou koučku Blažkovou

Digitální agentura BlueberryApps se rychle rozrostla co do klientů, tak i pracovních sil. Potřebovala tedy posílit svůj tým v oddělení lidských zdrojů a na pozici Training & Development Manager nově přijala zkušenou Barboru Blažkovou, která se teď stará o tréning, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců. V jejím záběru jsou lidé od kreativců až po IT odborníky.

Blueberry staví digitální světy

Agentura Blueberry poskytuje komplexní služby v oblasti digitálních světů. Vyvíjí webové a mobilní aplikace, webové stránky, design, vytváří a řídí online marketingové kampaně. Provádí serverhosting a další služby. Firmu otevřeli trhu v roce 2009 Pavel Vachek a Jirka Zajpt. Jejich snem byla společnost, která pomůže lidem se prezentovat a neztratit v digitální džungli. Krom samotné práce pro klienty mají i vlastní produkty. Například poskytují nástroj pro automatizaci produktových PPC kampaní pro internetové obchody, kterou využívá třeba heureka, czc.cz, zoot a další, nebo pomůcku pro vývojáře. Nabídka jejich služeb je velmi pestrá a mají i další plány. V dnešní době má přes padesát zaměstnanců a pobočky v Praze, Brně a Kalifornii.

 

barbora-blazkova_foto

 

Barbora Blažková jako nová posila

Barbora vystudovala psychologii na Karlově Univerzitě v Praze a po ukončení studia v roce 2015 nastoupila do mezinárodní konzultantské firmy Assessment Systems. Pracovala zde 2 roky jako psycholog, kouč a poradce pro rozvoj zaměstnanců. V době dokončení studia již měla zkušenosti v oblasti lidských zdrojů jako náborářka v bance a v Prague City Apartments. V PCA zastávala hlavní funkci v HR (human resources) managementu, věnovala se zde kromě náborů teambuildingu, péči o zaměstnance a řízení rozvoje pracovníků. Poté, stále během studií, přestoupila jako náborový poradce do firmy Talentor Advanced Search, kde měla na starosti kompletní program pro přijímání a vyhledávání zaměstnanců a kariérové poradenství. V této firmě byla dva roky, až do ukončení studia.

Za studií získala zkušenosti i jako psychosociální pracovník, kdy se věnovala dobrovolné činnosti v různých organizacích. Dobrovolničila například u Člověka v tísni pro děti ze sociálně vyloučených rodin, v ČSODN (České sdružení obětí dopravních nehod), nebo u ministerstva zahraničních věcí a policie. Kromě toho se věnuje psychologii a koučování i pro veřejnost, kdy založila v roce 2016 vlastní web bodymind.cz.

Zdroj, text/foto: linkedin.com , blueberry.io

Ráda objevuje svět kolem sebe. Cestuje, vzdělává se a potkává zajímavé lidi z celého světa. Věří, že v každém dřímá nějaký poklad, který lze nalézt. V životě si již sama vyzkoušela leccos a viděla i prožila věci, kterým lze často těžko uvěřit. Je plná života a miluje, když ho může předávat ostatním.

Komentáře

Nahoru