Blue Box Café – první kavárna v režii Tiffany & Co

Blue Box Café – první kavárna v režii Tiffany & Co

Tak jsme se dočkali. Pár měsíců před Vánoci, se v New Yorku slavnostně otevřela kavárna u Tiffanyho. Sny se mohou plnit zkrátka kdykoliv. Neexistuje vysnívanější kavárna, než ta u Tiffanyho. Audrey Hepburn by byla nejspíše každodenní zákaznicí. Blue Box Café je vybudováno na 5th Avenue.

Kavárna se stala kultovní představou, po uveřejnění snímku zvaného Snídaně u Tiffanyho. Od doby, kdy byl snímek představen veřejnosti uplynulo již dlouhých 56 let. Kavárna na sebe nechala dlouho čekat, ale za to nám má co nabídnout. Fráze “snídaně u Tifannyho” je vžitou napříč kulturami. Je k politování, že se kavárna nachází až v New Yorku. Musíme doufat, že luxusní značka Tiffany & Co začně budovat svoji síť kaváren po celém světě.

Jaké pojmenování kavárna nese?

Kavárna se nazývá Blue Box Café. Je to nejspíše proto, že se v ní opravdu cítíte jako v tradiční modré krabici od Tiffany & Co. Blue Box Café bylo otevřeno v patře nad hlavní pobočkou luxusního klenotnictví Tiffany & Co. Pokud budete zrovna v NY nezapomeňte si tedy zaskočit na pohádkovou snídani, na Pátou Avenue.

Interiér je zařízen v nádechu kultovní pastelově modré barvy. Z každého detailu vyzařuje luxus a kvalita. Designéři si dali za cíl, aby se každý zákazník cítil jako v peřince. Osoba, která má celý interiér na svědomí se jmenuje Reed Krakoff. Je na své dílo opravdu hrdý a podíváte-li se na fotografie, tak pochopíte proč.

FullSizeRender 9

 

FullSizeRender 8

 

FullSizeRender 7

Snídaně u Tiffanyho

Snídaně u Tiffanyho se stala skutečností. Za to,že vám tato snídaně přistane na stole si ale také připlatíte. Nečekejte diskontní ceny. Přesto je snídaně pravděpodobně tím nejlevnějším, co u Tiffany & Co můžete koupit. Můžete si vybrat, co rádi posnídáte: kávu, čaj, croissant s nutellou, medové máslo, marmeládu, pečivo, vybrané sezónní ovoce, míchaná vajíčka, vegetariánský avokádový toust, uzeného lososa. Snídani vyjde v přepočtu na 640 korun. Po poledni si můžete objednat oběd, který vás vyjde na 858 korun.

Zdroj, text/foto: mashable.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru