Dnes vyšlo 1 článků

Blogovací systém Posterous skutečně končí. Brány se uzavřou 30. dubna

O tom, že Posterous nepřijímá nové registrace, jsme vás již informovali. Zpočátku to vypadalo, že to je jenom kvůli probíhajícím úpravám, avšak nyní stojí v oficiálním prohlášení, že Posterous skutečně končí. Stane se tak za necelé dva měsíce, konkrétní datum je stanoveno na 30. dubna 2013.

Jak stojí v prohlášení, hlavním důvodem pro ukončení provozu Posterous je fakt, že se chtějí provozovatelé Posterous naplno věnovat svému hlavnímu zdroji příjmů a hlavnímu chlebodárci – Twitteru. Pokud jste měli na Posterous nějaké své výplody, můžete si stáhnout (návod, jak si vytvořit zálohu, najdete v oficiální prohlášení – viz link výše) a nebo naimportovat například do WordPressu všechny své texty, fotky, dokumenty, které jste měli až dosud umístěné na Posterous. Další alternativou je Posthaven.com, kdy však musíte platit měsíčně 5 dolarů. Za tímto dílkem stojí nicméně právě jeden ze spoluzakladatelů blogovací služby Posterous – Garry Tan.

Posterous Space založil v roce 2008 Sachin Agarwal. Zažil ohromný boom a pak také bleskurychlý pád poté, co jej koupil loni v březnu Twitter. Byla to jedna z prvních globálních služeb, která udělal blogování dostupné skutečně pro každého a svým způsobem předstihla svou jednoduchostí a snadnou ovladatelností Tumblr. Nyní je však jasné, že Tumblr Posterous porazil – protože na rozdíl od něj přežil. Král je mrtev, ať žije král. Nyní prosím uctěte minutou ticha všechny padlé blogovací systémy.

Zdroj: https://blog.posterous.com/thanks-from-posterous

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru