Tisková zpráva: Blog We Live Security má dalšího špičkového autora

Společnost ESET získala pro svůj blog We Live Security přední osobnost světa informační bezpečnosti: řady autorů rozšířil Graham Cluley. Jde o médii vyhledávaného experta, který se ve světě IT bezpečnosti pohybuje od začátku devadesátých let. Prošel společnostmi jako Dr Solomon’s, McAfee nebo Sophos; před příchodem k ESET působil jako nezávislý konzultant.

We Live Security je zdroj informací o IT bezpečnosti, kde experti ESET i nezávislí odborníci prezentují závěry svých výzkumů, komentují aktuální dění nebo představují užitečná doporučení a návody. V roce 2013 vyšlo na tomto blogu přes 450 článků, videí a podcastů; počet navštívených stránek (“pageviews”) přesáhl milion. Cílovou skupinu blogu We Live Security tvoří všichni, koho informační bezpečnost zajímá – tedy nejen odborníci na informační bezpečnost a IT experti.

Některé vybrané články z We Live Security můžete najít na našem blogu v českém jazyce.

O ESET software

Společnost ESET, která byla založena v roce 1992, je světovým poskytovatelem bezpečnostního softwaru pro firemní klientelu a domácnosti. Společnost vyvinula špičkové bezpečnostní řešení a stále si udržuje přední místo na trhu proaktivní detekce počítačových hrozeb.

Softwarové řešení ESET NOD32 Antivirus drží světový rekord v počtu ocenění v testu “VB100”, který provádí magazín Virus Bulletin, a od počátku testování v roce 1998 nebyl jediný výskyt volně šířeného počítačového červa nebo viru, který by v testu tento program nezachytil. Podle analytické společnosti Gartner je ESET šestým největším hráčem na globálním trhu korporátních řešení pro ochranu koncových zařízení.

Na řešení ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security a ESET Cybersecurity for Mac spoléhají miliony uživatelů na celém světě a patří mezi nejvíce doporučovaná bezpečnostní řešení na světě.

Společnost ESET má celosvětovou centrálu v Bratislavě (Slovensko), regionální distribuční centra jsou v San Diegu (USA), Buenos Aires (Argentina), v Německu a v Singapuru. Výzkumná centra ESET pro analýzu malware se nacházejí v Bratislavě, San Diegu, Buenos Aires, Praze (Česká republika), Krakově (Polsko), Montrealu (Kanada) a v Moskvě (Rusko), přičemž společnost ESET disponuje rozsáhlou sítí partnerů ve více než 180 zemích světa.

Kontakt pro média:

Petr Blažek

petr.blazek@taktiq.com

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru