Blö – kapesní větrák s vůní

Blö je malé chladící zařízení ideální na cesty. Je lehké a lze ho snadno dobít. Je vhodné při běhu, turistice, cyklistice, práci i doma na zahradě. Zkrátka, konečně malý větráček, který můžete mít při ruce kdykoliv a kdekoliv.

hzth2ng4jlwlv58jxp5v.png

Na crowdfundingovém portále Indiegogo se objevil originální projekt, který má zejména teď, v horkých letních dnech, nemalý úspěch. Malé přenosné chladící zařízení Blö v kombinaci s vůní esenciálních olejů, je zkrátka skvělým pomocníkem na cesty i při sportu v horkých dnech. Použití zařízení je jednoduché a lze ho snadno dobíjet.

je0qzq6thqwv1rdjzd6h.png

Všichni máme rádi teplé počasí. Ale někdy je už i na nás příliš horko, a pak nejsme schopni myslet na nic jiného než na možnost ochlazení. Právě proto se tvůrce Rob rozhodl vyřešit problém mnoha lidí po celém světě a vyrobil unikátní zařízení, pomocí kterého se lidé mohou ochladit při jakékoliv příležitosti. Velkým bonusem je také úžasná vůně, kterou zařízení vydává díky esenciálním olejům.

gemghqnx1hlnydxzrzxm

Blö také může odpuzovat komáry

Zařízení je možné připevnit na kočárek, za tričko nebo pásek od kalhot. Je možné zvolit esenciální olej s mátou pro maximální pocit svěžesti nebo s citronovou trávou, která dokonce odpuzuje komáry.

aqhncgfztpoqhikmgdup

Speciální úchyt, mnoho barevných provedení

gcblx42craasfd857gni

Speciální úchyt umožňuje připevnění zařízení na oblečení, kočár, kabelku atd. Blö je k dispozici v atraktivních barvách, jako je například světle modrá, růžová nebo fialová. K zákazníkům zařízení doputuje v listopadu 2017. Již nyní je možné pořídit si první kusy za zvýhodněnou cenu 99 USD, tedy necelých 2500 CZK na Indiegogo.

zdroj/foto: indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru