BLINDR: Slovenská appka pro nezadané

Nesuď knihu podle obalu. Přesně tímto heslem se řídí slovenská aplikace Blindr, která představuje novou sociální síť a seznamku v jednom. Funguje na unikátním principu, neboť uživatelé mezi sebou komunikují, aniž by viděli své fotografie.

Na sociálních sítích pozornost poutají především fotografie. Nicméně netradiční sociální síť Blindr od tohoto trendu upouští. Uživatelé poznávají charakter a osobnost jako takovou bez ohledu na vzhled. Uživatelé chatují, aniž by viděli své fotografie, čímž odstraní veškeré předsudky.

1_77

Nová aplikace Blindr

Aplikace Blindr je prozatím dostupná pro Android. Po vydání mobilní aplikace se zvýšila reputace sociální sítě a zájem o ni vzrostl. Aplikace nabízí užitečné funkce a tím si získala větší oblíbenost než webová verze. Přestože vývojáři neustále pracují na vylepšeních, Blindr je aktivní a živý.

„Do první verze aplikace jsme se snažili vložit co nejvíce funkcí. Na druhé straně jsme se snažili ponechat její jednoduchost a přehlednost. Pozitivní ohlasy uživatelů vypovídají o její kvalitě, avšak stále pracujeme na dalších vylepšeních v aplikaci i na webu,“ řekl zakladatel sociální sítě Roman Holič.

V současné době má Blindr na 31 tisíc uživatelů, kteří si pochvalují koncept a myšlenku seznamky.

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru